Po letech se vracím zpět na starý blog

10. ledna 2014 v 16:57 | Maruška
Velice mě těší, že můj blog i přes několikaletou aktualizaci byl čtivý. O tom svědčí množství komentářů přeposílaných na můj osobní e-mail. Rozhodla jsem se na svůj starý blog vrátit a malinko ho zaktualizovat a také doplnit o čerstvé informace, neboť postgraduální vzdělávání je doménou ve zdravotnictví. Tudíž ani můj blog nesmí obsahovat zastaralé informace. =)

V současné době pracuji na interním oddělení jedné nejmenované nemocnice v MSK. V mém předešlém zaměstnání /soukromá síť nemocnici, která se progresivně rozšiřuje/ jsem pracovala na interním oddělení a cévní chirurgii, která byla součástí interního komplexu a tvořila tak vaskulární centrum. Protože se nechci dostat do konfliktu s mým zaměstnavatelm, budu je v článcích pro přehlednost pojmenovávat jako A - předešlé zaměstnání, B - nynější zaměstnání. Možná se časem pokusím, alespoň blíže specifikovat. Ale ke zkušenostem mého manžela a jeho problémům se zaměstnavatelem A, budu ráda, když alespoň tohle nebude nyní identifikovatelné.

Mezitím co jsem tady několik let nebyla, jsem progresivně postupovala na hierarchii vzdělávání v oboru ošetřovatelství. =) V krátkosti můžu říci, že jsem nyní sestra, která má platné označení RS.

Budu se snažit o co největší rozsah aktualizace, ale vzhledem k pracovní a studijní vytíženosti neslibuji zde na 100%, že to bude v příštích měsících či týdnech.

V současné době mým plánem není zde slepě opisovat učebnice a skripta, ale spíš přehledně zde uvádět (snad) potřebné informace. Tak uvidíme, jestli se to povede přesně podle plánu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama