Chlór versus diamantová voda

15. února 2009 v 18:02 | Maruška =) |  Prevence
Chlór, obsažený v chlorované vodě, tedy běžné vodě z vodovodního kohoutku, která je nabízena pod názvem pitná, se hbitě slučuje s živočišnými tuky v potravě a vzniká lepivá těstovinná látka, která přilne k tepenním stěnám, a tím způsobuje arteriosklerózu.
Toto srdeční onemocnění je největším zabijákem ve světě, druhá je rakovina, třetí mozková mrtvice atd.

Chlor je velice záludný. Dostává se do těla nejen pitím, ale i pokožkou. Kdo se sprchuje nebo plave pro zdraví v bazénu s chlórem, dělá chybu.

Poznámka Milady:
Podle Aleny Horké, která je autorkou knihy o diamantové vodě a která se zabývá jejími léčivými účinky, se z vodovodní pitné vody odstraní škodlivé účinky chlóru tím, že ji přeměníme na vodu diamantovou. Autorka píše:

Pít kvalitní vodu je velmi důležité ! Do budoucna pak můžeme být ušetřeni mnoha nemocem a zdravotním problémům.
Oblíbená zářící tekutina - Diamantová voda má výborné léčivé vlastnosti a vysokou energetickou a duchovní hodnotu. Můžeme potvrdit, že se o ni zajímá stále více lidí, kteří hledají pomoc na své nejrůznější zdravotní potíže v alternativní medicíně, ale i všichni ti, co chtějí pít kvalitní a zdravou vodu bez obsahu škodlivého chloru, který je do naší běžné pitné vody přidáván.
Diamantová voda totiž dokáže chlor z naší pitné vody zlikvidovat, a navíc z tvrdé vody, která je nasycena uhličitanem vápenatým a jinými anorganickými látkami vznikne přeměnou voda měkká, tedy vysoce kvalitní a zdraví prospěšná voda. Diamantová voda odplavuje z těla veškeré škodlivé látky a detoxikuje organizmus. Pitím této vody se tělo čistí a neukládají se v něm usazeniny či kameny vznikající v životně důležitých orgánech.
Diamantovou vodu využívají nebo zahrnují do svých léčebných programů stále další biotronici a léčitelé a nyní se o tuto léčivou vodu zajímají již také vrcholoví sportovci a dokonce letci.

Jakým způsobem si můžeme diamantovou vodu vyrobit sami je napsáno
zde.

zdroj: marieblankytna.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | E-mail | Web | 18. února 2009 v 19:30 | Reagovat

Maruško,prosím tě-já nevím co mám vůbec posílat na tu školu,jsem vyučená tak mám poslat vyučný list s vysvědčením o zavěrečné zkoušce

A dál?Jestli mám ještě poslat Výzo z 8.a 9.a z prváku?

Moooc ti děkuju:o)*

2 Lucie Lucie | E-mail | Web | 18. února 2009 v 20:54 | Reagovat

Díky moc za radu*

Zatím páá:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama