Pár slov úvodem...

27. září 2008 v 16:15 | Maruška =)
Zdravím všechny,
kteří zavítali na můj blog ať už cíleně, ze zvědavostí a nebo prostě jenom náhodou.
Jmenuji se Marie, ale ve virutálním světě vystupují pod přezdívkou geby.maruska (či jiné tomu podoby, podle toho, jak to jednotlivé servery umožňují). Ve virtuálním světě se podepisují také jinak než v tom reálném... =). Takže když narazíte na podpisek Maruška =), popř. geby.maruška... můžete si být jistí, že se jedná o mou maličkost. =)
Toto je můj třetí blogísek. Můj první (geby.maruska.sblog.cz) a zároveň největší blog, je přeplněn pod různými tématy, které, neustálé přibývají a příbývají. A tak jsem se rozhodla, že si musím zařídit nový blog. To bylo letos v červenci. Kdy jsem na serveru bloguje.cz se zaregistrovala a založila svůj druhý blog (gebymaruska.bloguje.cz), na který jsem časem přesunula všechny příspěvky týkající se tématku Němčina. Ovšem můj prvotní blogísek se rozrůstá dál a dál a já jse přišla na to, že potřebuji oddělit i další rozsáhlé a velmi oblíbené téma a to studijní materiály, které jsem za celé čtyři roky na zdravce nasbírala =). Existuje spousta blogů s materiály, o tom tomto tématu... Kromě oněch studijních materiálů se zde objeví, také novinky ze světa medicíny.
Články sem budu přidávat postupně, takže si nemyslete, že zde objevite z ničeho nic nepřeberné množství přesunutých článečků =). Bude to trvat ne týden, měsíc, ale měsíce... neboť kromě mě "blogování", mám spoustu jiných starostí =). Vzhledem k tomu, že letos maturuji, tak se nedivte, když tady nebudu nějakou dobu. Většina článků už je dávno na mém prvotním blogu (geby.maruska.sblog.cz).
Zároveň bych chtěla zdůraznit, že na tomto blogu bude převážná většina mých autorských článků, takže prosím pokud si ho chcete zkopírovat, tak prosím, ale vždy uvádějte zdroj. =) Pokud se tu budou objevovat zkopírovené články, vždy pod článkem bude zdroj. Např. zdroj: Novinky.cz

Vaše Maruška =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama